site templates free download

PUNKTY NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

POWIAT KŁODZKO

tel. 74 865 75 11

ADRES TERMIN PRAWNIK E-MAIL DO POWIADOMIEŃ
Stronie Śląskie, ul. Zielona 5 Poniedziałek 14.00 - 19.00
Radca prawny Piotr Murzyniakbiuro@fundacja.wroclaw.pl
Wtorek 13.00 - 18.15 
Adwokat/doradca obywatelski  Katarzyna Stupak biuro@fundacja.wroclaw.pl
Środa 15.15 - 20.30
Prawnik Agnieszka Klikiewicz – Daszekbiuro@fundacja.wroclaw.pl
Czwartek 13.00 - 18.00
Adwokat/doradca obywatelski
Katarzyna Stupak /  *** Radca prawny
Piotr Masalski
biuro@fundacja.wroclaw.pl
Piątek 8.00 - 13.30*** 
Radca prawny Piotr Murzyniakbiuro@fundacja.wroclaw.pl
Ścinawka Średnia, ul. Mickiewicza 16Poniedziałek 8.00-13.00
/*7.30-12.30 ostatni poniedziałek miesiąca mediacje
Radca prawny Małgorzata Porańskabiuro@fundacja.wroclaw.pl
Wtorek  8.00-13.00Radca prawny Małgorzata Porańskabiuro@fundacja.wroclaw.pl
Środa 9.00-15.00Radca prawny Sławomir Włośniewskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Czwartek 8.00-13.00Radca prawny Sławomir Włośniewskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Piątek  8.00-13.00Radca prawny Sławomir Włośniewskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Międzylesie, Pl. Wolności 1
Poniedziałek 8.00-13.00Radca prawny Piotr Masalskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Wtorek  8.00-13.00Radca prawny Piotr Masalskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Środa 8.00-14.00Radca prawny Piotr Masalskibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Czwartek 13.00-18.00**Radca prawny  Piotr Masalski/
**Adwokat/doradca obywatelski
Katarzyna Stupak 
biuro@fundacja.wroclaw.pl
Piątek  8.00-13.00Radca prawny Piotr Masalskibiuro@fundacja.wroclaw.pl

*w punkcie w Ścinawce Średniej mediacje będą świadczone w każdy ostatni poniedziałek miesiąca (adwokat/mediator/doradca obywatelski Katarzyna Pijarowska (7.30-12.30)

**w punkcie w Międzylesiu  w każdy ostatni czwartek miesiąca będzie świadczone nieodpłatne poradnictwo obywatelskie (doradca obywatelski Katarzyna Stupak)

***w punkcie w Stroniu Śląskim  mediacje będą świadczone po skierowaniu przez prawnika świadczącego porady prawne

POWIAT OLEŚNICA

tel. 570 926 26

PORADY OBYWATELSKIE

ADRES TERMIN PRAWNIK E-MAIL DO POWIADOMIEŃ
Ośrodek Kultury i Sportu, 56-420 Bierutów, ul. Przyjaciół Żołnierza 14a - poradnictwo obywatelskie Poniedziałek 8.00 - 12.00
doradca Zdzisław Czarneckibiuro@fundacja.wroclaw.pl
Wtorek 8.00 - 12.00
doradca Radosław Tararabiuro@fundacja.wroclaw.pl
Środa 8.00 - 12.00
doradca Zdzisław Czarnecki biuro@fundacja.wroclaw.pl
Czwartek 8.00 - 12.00
doradca Zdzisław Czarnecki biuro@fundacja.wroclaw.pl
Piątek 8.00 - 12.00
doradca Zdzisław Czarnecki biuro@fundacja.wroclaw.pl

POWIAT WOŁÓW

tel. 71 380 59 01

ADRES TERMIN PRAWNIK E-MAIL DO POWIADOMIEŃ
Wołów, ul. Kościuszki 27wtorek 8.00 - 12.00adwokat Adrian Gniewaszewskistarostwo@powiatwolowski.pl
środa 15.00 - 19.00adwokat Adrian Gniewaszewskistarostwo@powiatwolowski.pl
Brzeg Dolny, ul. Rynek 18poniedziałek 13.00 - 17.00adwokat Adrian Gniewaszewskistarostwo@powiatwolowski.pl
czwartek 11.00 - 15.00adwokat Adrian Gniewaszewskistarostwo@powiatwolowski.pl
piątek 11.00 - 15.00radca prawny Bronisław Sygułastarostwo@powiatwolowski.pl

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie świadczone będzie w punkcie w Brzegu Dolnym w drugi i czwarty poniedziałek każdego miesiąca.

POWIAT WROCŁAW

tel. 71 777 98 88

PORADY OBYWATELSKIE, MEDIACJE

ADRES TERMIN PRAWNIK E-MAIL DO POWIADOMIEŃ
Wrocław, ul. Szczytnicka 47 
Poniedziałek 8.00 - 12.00
Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Poniedziałek 12.00 - 16.00Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Poniedziałek 16.00 - 20.00Zdzisław Czarneckinpp@um.wroc.pl
Wtorek 8.00 - 12.00Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Wtorek 12.00 - 16.00Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Wtorek 16.00 - 20.00Paweł Pulkanpp@um.wroc.pl
Środa 8.00 - 12.00Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Środa 12.00 - 16.00Joanna Mackiewicznpp@um.wroc.pl
Środa 16.00 - 20.00Zdzisław Czarneckinpp@um.wroc.pl
Czwartek 8.00 - 12.00Eliza Polachowskanpp@um.wroc.pl
Czwartek 12.00 - 16.00Eliza Polachowskanpp@um.wroc.pl
Czwartek 16.00 - 20.00Eliza Polachowskanpp@um.wroc.pl
Piątek 8.00 - 12.00Joanna Olszewska-Bilskanpp@um.wroc.pl
Piatek 12.00 - 16.00Renata Białczaknpp@um.wroc.pl
Piątek 16.00 - 20.00Zdzisław Czarneckinpp@um.wroc.pl

POWIAT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

tel. 74 816 28 52

PORADY PRAWNE

ADRES TERMIN PRAWNIK E-MAIL DO POWIADOMIEŃ
Ziębice, ul.Wojska Polskiego 10, Ziębickie Centrum Kulturyponiedziałek 9.30 - 13.30 pr. Krystyna Szylarbiuro@fundacja.wroclaw.pl
wtorek 13.30 - 17.30 radca prawny Marcin Platabiuro@fundacja.wroclaw.pl
środa 10.30 - 14.30 adw. Anna Hertmanowska-Kapustabiuro@fundacja.wroclaw.pl
czwartek 12.00 - 16.00 radca prawny Marcin Platabiuro@fundacja.wroclaw.pl
piątek 10.00 - 14.00 pr. Krystyna Szylarbiuro@fundacja.wroclaw.pl